10 جاده مسدود است ، مردم از انجام سفرهای غیرضروری خودداری نمایند

به گزارش اینجا همه چی خوبه، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین -کرج محدوده ساسانی، همچنین ترافیک سنگین در محور هراز راستا رفت و برگشت حدفاصل تونل شماره یک تا سه راهی چلاو نشان می دهد.

10 جاده مسدود است ، مردم از انجام سفرهای غیرضروری خودداری نمایند

به گزارش اینجا همه چی خوبه، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، گفت: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

وی بیان نمود: با توجه به دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا، مردم حتما از انجام سفر غیر ضروری پرهیز نمایند.

ترافیک سنگین در جهت رفت و برگشت محور هراز و آزادراه قزوین-کرج

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها درباره شرایط تردد خودرو در محورهای تهران-شمال گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز جهت رفت و برگشت حدفاصل تونل شماره یک تا سه راهی چلاو گزارش شده است.

محرابی نیا از تردد روان در محورهای فیروزکوه و کندوان و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت اطلاع داد.

وی همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین -کرج محدوده ساسانی اطلاع داد.

10 جاده مسدود است

محرابی نیا از انسداد موقت محور تهران - لواسانات محدوده گردنه قوچک به دلیل واژگونی تانکر حامل سوخت اطلاع داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به انسداد چندین محور گفت: در حال حاضر جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور خرم آباد-پل دختر، محور شهداد-نهبندان، محور فرعی شمشک-دیزین، محور پونل-خلخال و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، به دلیل کاهش ایمنی در جهت، مسدود است.

محرابی نیا اضافه نمود: در حال حاضر همچنین جاده رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور معلمان-طرود در استان سمنان و آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

بارش پراکنده باران در بعضی از محورهای استان های اصفهان و گیلان

وی درباره شرایط جوی جاده ها توضیح داد: در حال حاضر در محورهای تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بارش پراکنده باران در بعضی از محورهای استان های اصفهان و گیلان اطلاع داد.

کاهش 9.5 درصدی تردد خودرو در جاده ها

محرابی نیا گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2286 دستگاه ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل 9.5 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

وی گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-قزوین با 115 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 113 هزار تردد و آزادراه تهران-کرج با 109 هزار تردد ، ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "10 جاده مسدود است ، مردم از انجام سفرهای غیرضروری خودداری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 جاده مسدود است ، مردم از انجام سفرهای غیرضروری خودداری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید